Oddział zerowy
   Przedszkole
   Historia
   Patron szkoły
   Pracownicy szkoły
   Wychowawcy klas
   Konsultacje
   Samorząd uczniowski
   Konkursy
   Programy
   Adopcja Serca
   Koło Teatralne
   AndInO
   Gazetka szkolna
   Pedagog
   Biblioteka
   Świetlica szkolna
   Pielęgniarka
   System oceniania
   Archiwum
   Kontakt
Linki dla rodzicówLinki dla uczniówLinki dla nauczycieli

Na szczęście, na zdrowie, na ten Nowy Rok...


24 stycznia w szkole odbyło się spotkanie dzieci klas 0-III z babciami i dziadkami. Goście przybyli by świętować wspólnie z wnukami swoje święto - Dzień Babci i Dzień Dziadka. Starsze klasy przygotowały wspaniałe jasełka, młodsze prezentowały kolędy oraz tańce. My też nie mogliśmy być gorsi. Grupa 0B przedstawiła układ taneczny do świątecznych utworów. Kluczową rolę odgrywały wstążki. Dziewczynki przebrane były za prezenciki, natomiast chłopcy wystąpili jako świąteczne drzewka. Wszyscy spisali się na medal, a brawom nie było końca. Następnie swój program artystyczny przedstawiła grupa 0A. Dzieci odśpiewały kolędę, po czym złożyły wszystkim noworoczne życzenia.

Po występach dzieci wręczyły swoim dziadkom własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosiły na wspólne świętowanie przy kawie i herbacie. Każdy mógł również spróbować przepysznych wypieków przygotowanych przez rodziców (za co dziękujemy).

Gdy już wszyscy zapełnili brzuszki oraz nacieszyli się swoim towarzystwem impreza dobiegła końca. Uśmiechnięci i zadowoleni goście wraz ze swymi wnukami rozeszli się do domów zapewne świętować dalej.Opracowała: Dorota Miętkiewicz

                                Powrót

Ostatnia modyfikacja strony: 23-03-2014


kontakt z administratorem