Oddział zerowy
   Przedszkole
   Historia
   Patron szkoły
   Pracownicy szkoły
   Wychowawcy klas
   Konsultacje
   Samorząd uczniowski
   Konkursy
   Programy
   Adopcja Serca
   Koło Teatralne
   AndInO
   Gazetka szkolna
   Pedagog
   Biblioteka
   Świetlica szkolna
   Pielęgniarka
   System oceniania
   Archiwum
   Kontakt
Linki dla rodzicówLinki dla uczniówLinki dla nauczycieli

"Zielona szkoła" klasy V w Kołobrzegu


W dniach 02-13 września 2013 roku klasa V przebywała na "Zielonej szkole" w Kołobrzegu. Opiekunkami grupy były mgr Anna Jamróz i mgr Marzena Michniewicz-Bąk.


Uczestnicy zamieszkali w "Domu Rybaka". Dni upływały na nauce i odpoczynku. Pogoda dopisała - codziennie słońce i prawie letnie temperatury. Piątoklasiści spędzali dużo czasu na plaży, odbywali długie spacery do portu i na molo. Świetnie poznali Kołobrzeg - jego historię, ciekawe zabytki, pełne uroku uliczki. Wspaniałą lekcją historii stała się wizyta w Muzeum Oręża Polskiego. Tu powodzeniem cieszyła się możliwość zwiedzenia czołgu i sfotografowania się w hełmofonie.


To nie wszystkie atrakcje. Uczniowie odbyli rejs morski statkiem o groźnie brzmiącej nazwie "Pirat". Spędzali czas w aquaparku "Millenium", pływając, zjeżdżając na zjeżdżalniach, korzystając z sauny i jacuzzi. Bawili się w "Reducie Solnej" w towarzystwie prawdziwego pirata. Przejechali "ciuchcią" po mieście jeszcze lepiej poznając Kołobrzeg. Odbyli też całodzienną wycieczkę autokarową: pierwszym etapem był Trzęsacz i niezwykły widok kościółka, którego znaczną część pochłonęło morze następnie Międzyzdroje - spacer Aleją Gwiazd i odpoczynek na molo, a na koniec Woliński Park Narodowy i pełne uroku Turkusowe Jeziorko.


Pobyt w Kołobrzegu był pełen wrażeń i na długo pozostanie w pamięci piątoklasistów. Wielu z nich chętnie powróciłaby do "Domu Rybaka" jeszcze nie raz.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pobytu na "Zielonej szkole" w Kołobrzegu.


Opracowała: mgr Anna Jamróz
                                    

                                Powrót

Ostatnia modyfikacja strony: 23-03-2014


kontakt z administratorem