Oddział zerowy
   Przedszkole
   Historia
   Patron szkoły
   Pracownicy szkoły
   Wychowawcy klas
   Konsultacje
   Samorząd uczniowski
   Konkursy
   Programy
   Adopcja Serca
   Koło Teatralne
   AndInO
   Gazetka szkolna
   Pedagog
   Biblioteka
   Świetlica szkolna
   Pielęgniarka
   System oceniania
   Archiwum
   Kontakt
Linki dla rodzicówLinki dla uczniówLinki dla nauczycieli

Ślubowanie klasy I


Zapraszamy do obejrzenia fragmentów apelu.
FILM 1

FILM 2

Na dzień ślubowania - pasowania na pierwszoklasistę czekaliśmy wszyscy od dawna. Do tej chwili przygotowywaliśmy się od pierwszego tygodnia nauki w szkole. Dzieci zapoznawały się ze swoimi prawami i obowiązkami, poznawały zasady panujące w tym nowym, ważnym dla nich miejscu, doświadczały szkolnego życia - jego smaku i koloru. Były pilne i pracowite. Wiedziały, że aby zostać przyjętym do braci uczniowskiej, trzeba udowodnić, że są tego godne.

W Dniu Edukacji Narodowej wszyscy uczniowie klas I-III znaleźli się w Krainie Smerfów. Dzieci w scenerii bajkowej zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie przedstawiając program artystyczny. Dzieci klasy I stali się uczniami tej szkoły. Słowa przysięgi w ustach siedmiolatków brzmiały niezwykle poważnie "Ślubuję być dobrym uczniem".
Pan Dyrektor Tomasz Osowski wielkim piórem pasował maluchów na uczniów a Pani Dyrektor Agata Sztuka wręczyła legitymacje i upominki od uczniów klasy II i zerówki. Ten wielki dzień na pewno długo zostanie w pamięci każdego z nich.
Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.
Na zakończenie Rada Samorządu Uczniowskiego złożyła życzenia nauczycielom i wszystkim pracownikom uśmiechu, nigdy nie gasnącego optymizmu, szczęścia, zapału do twórczej pracy, spełnienia w życiu osobistym i zawodowym.
Opracowała: mgr Agata Sztuka
                                    

                                Powrót

Ostatnia modyfikacja strony: 23-03-2014


kontakt z administratorem