Oddział zerowy
   Przedszkole
   Historia
   Patron szkoły
   Pracownicy szkoły
   Wychowawcy klas
   Konsultacje
   Samorząd uczniowski
   Konkursy
   Programy
   Adopcja Serca
   Koło Teatralne
   AndInO
   Gazetka szkolna
   Pedagog
   Biblioteka
   Świetlica szkolna
   Pielęgniarka
   System oceniania
   Archiwum
   Kontakt
Linki dla rodzicówLinki dla uczniówLinki dla nauczycieli

Wycieczka klasy 4 do Krakowa


28 października klasa 4 uczestniczyła w wycieczce do Krakowa. Głównym celem była wizyta w tetrze "Groteska". Dzieci obejrzały spektakl pt. Aksamitny Królik. Twórcy przedstawienia obiecali, że będzie to: "niezwykła opowieść o tym, co w życiu najważniejsze, przedstawiona na tle wiktoriańskich Stanów Zjednoczonych Ameryki. Stylowa scenografia, pomysłowe kostiumy, piękne lalki i maski oraz projekcje multimedialne przeniosą widzów w świat magii dziecięcych marzeń". I rzeczywiście spektakl był wyjątkowy! Wszyscy zapamiętali przesłanie: "Być prawdziwym, to znaczy kochać".

Po wyjściu z teatru, nadszedł czas na spacer po Rynku Głównym. Uczniowie zwiedzili Sukiennice, oddali hołd Mickiewiczowi i pomodlili się w Katedrze Mariackiej.

W drodze powrotnej, w nagrodę za grzeczne zachowanie, dzieci mogły zjeść niekoniecznie zdrowy (ale raz na jakiś czas można...) posiłek w McDonaldzie. Panie opiekunki zgodnie stwierdziły, że klasa 4 wzorowo zachowywała się w teatrze. Wszyscy zapamiętają pierwszą wycieczkę w klasie 4 za naprawdę udaną. Dodatkowym atutem była przepiękna, wręcz wiosenna pogoda, mimo że za to koniec października.

Opracowała: mgr Anna Hernas
                                    

                                Powrót

Ostatnia modyfikacja strony: 23-03-2014


kontakt z administratorem